هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

بک لایت نور زمینه تلوزیون می باشد که باعث روشن شدن تصویر تلویزیون می شود. خرابی بک لایت به این صورت است که تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد، و شما می توانید شبکه های تلویزیون را تعویض کنید و تنها مشکل نبودن تصویر است. ما در این مقاله می خواهیم درباره بک لایت و هزینه تعمیر بک لایت مطالب مورد نیاز شما را توضیح بدهیم. 

یکی از مهترین عوامل در تعمیر تلویزیون تشخیص درست خرابی بک لایت می باشد. در بعضی مواقع خرابی تلویزیون از برد پاور و یا مین برد تلویزیون می باشد، اما تعمیرکاران بی تجربه خرابی تلویزیون را بک لایت اعلام می کنند، و بعد از تعویض بک لایت به مشتری می گویند که برد پاور و مین برد شما نیز مشکل دارد و برای تعمیر باید هزینه تعمیر و یا تعویض برد را نیز بدهید. شما می توانید با مطالعه این مقاله تا حدودی از روند تعمیرات تلویزیون اطلاع پیدا کنید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا هزینه زیادی برای تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی خود نپردازید، و با کمترین هزینه با کیفیت ترین قطعه بر روی تلویزیون شما نصب شود.

تشخیص خرابی بک لایت

بک لایت نور زمینه صفحه تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی می باشد. اولین کاری که برای تشخیص بک لایت باید انجام بدهید این است که اطمینان حاصل کنید که در صورت قطع شدن تصویر بک لایت خراب شده است. اگر تصویر تلویزیون قطع شده است اما یک نور بسیار کم پشت صفحه دیده می شود، بک لایت تلویزیون سالم است و احتمال زیاد برد مین و یا برد تیکان تلویزیون خراب شده است. اما اگر صفحه تلویزیون کاملا سیاه شده است و هیچ نوری دیده نمی شود احتمال زیاد بک لایت تلویزیون خراب شده است. در تلویزیون های ال جی با خرابی بک لایت تلویزیون تمام کارهای خود را انجام می دهد. برای اینکه اطمینان حاصل کنید که قطع شدن تصویر مربوط به بک لایت تلویزیون است این مراحل را انجام دهید. 

تلویزیون را روشن کنید و با یک چراغ قوه که نور خوبی دارد به صورت مورب به صفحه بتابانید در صورتی که توانستید هاله ای از تصویر را مشاهده کنید بک لایت تلویزیون شما خراب شده است و باید تعمیر شود. قطع شدن کامل تصویر در تلویزیون های 32 تا 42 اتفاق می افتد. خرابی بک لایت در تلویزیون های سایزهای 47 تا 55 متفاوت است. در بعضی از مدل های تلویزیون ال جی با اینچ 47 با خرابی بک لایت تصویر تلویزیون یک لحظه نمایش داده می شود و بعد قطع می شود، به این صورت که با روشن کردن تلویزیون لوگوی ال جی دیده می شود و تصویر قطع می شود و با خاموش کردن تلویزیون نیز یک لحظه تصویر دیده می شود.

خرابی بک لایت در تلویزیون ها با سایز 49 به بالا به این صورت است که تصویر به حالت چشمک زدن در می آید. یک لحظه تصویر دیده می شود و یک لحظه سیاه می شود. این حالت به این دلیل به وجود می آید چون نیمی از ال ای دی های تلویزیون سالم است در صورتی که تلویزیون در این حالت روشن بماند تصویر به طور کامل قطع می شود و احتمال خراب برد پاور نیز وجود دارد. در صورتی که تصویر تلویزیون شما به حالت چشمک زدن در آمده است آن را خاموش کنید و برای تعمیر بک لایت با تعمیرگاه مجاز تلویزیون تماس بگیرید.

لذت خدمات صادقانه

هنگام تماس با پشتیبانی و ثبت درخواست اعزام تعمیر کار به محل جهت تعمیر بک لایت تلویزیون شما ، پشتیبانی به صورت مداوم در خدمت شما کاربر گرامی می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا حتی عدم رضایت شما از تعمیر کار سعی در حل مشکل و یا توبیخ تعمیرکار و پس دادن تمامی وجه گرفته شده از شما را تضمین می کنن می کند. تعمیرگاه مرکزی یک واسطه نیست یک ضامن است برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین نوع خدمات به شما عزیزان

سوالات مطرح شده از طرف مشتریان

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

مدت زمان تعمیر دستگاه شما بستگی به نوع دستگاه و نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خیر اگر خرابی مجدد دستگاه از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تمامی هزینه سرویس پس از حل مشکل بصورت کامل و رضایت مشتری توسط تعمیرکار دریافت می شود تمامی هزینه های ما طبق تعرفه به شما اعلام میگردد

تعمیرگاه مرکزی با افتخار اعلام میکند که تابحال تمامی سعی خود را کرده چندین هزار مشتری خود را راضی نگه دارد اما چنانچه نارضایتی وجود داشته باشد در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

ما با بیش از 30 سابقه در امر تعمیر لوازم خانگی این اطمینان را میدهیم که تمامی قطعات استفاده شده اصل می باشد تا هم مانگران مرجوع شدن خدمات نباشیم و برای اطمینان خاطر شما مشتری عزیز قطعات و خدمات خود را 180 روز ضمانت کتبی میکنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *