تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس

تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس

سیاه شدن تصویر تلویزیون یا کم نور شدن صفحه تلویزیون از نشانه های خرابی بک لایت می باشد. بک لایت یک قطعه مصرفی است که عمر آن تقریبا بین 4 تا 8 سال می باشد. به همین دلیل تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس یکی از پر درخواست ترین سرویس های این مرکز می باشد. تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس توسط تکنسین های زبده و با تجربه انجام می شود. بک لایت یک قطعه بسیار مهم برای نمایش تصویر است. در صورتی که بک لایت به درستی تعمیر نشود، باعث پایین آمدن کیفیت تصویر می شود. 

برای اینکه کیفت تصویر تلویزیون فیلیپس مانند روز اول شود باید از قطعات اورجینال هنگام تعویض استفاده کرد. یکی از عوامل مهم در تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس هزینه تعمیر و تعویض این قطعه می باشد. سعی ما بر این است که تعمیر تلویزیون با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام شود، به این علت سعی ما بر تعمیر این قطعه می باشد، در صورتی که تعمیر امکان پذیر نباشد ، تعویض بک لایت تلویزیون را با حداقل دستمزد به همراه ضمانت کتبی انجام می دهیم.

تعمیر با ضمانت

هدف تعمیرگاه مرکزی تلویزیون مارشال، جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال انواع تلویزیون می باشد.

خدمت رسانی سریع

تعمیرگاه مرکزی با داشتن شعب متعدد در استان تهران و ماهر ترین تکنسین ها، لوازم خانگی خراب شما را به نحو احسن در محل مورد نظر شما تعمیر می کند.

پاسخگویی شبانه روزی

ثبت درخواست تعمیر تنها با یک تماس تلفنی و پشتیبانی همکاران ما در تعمیرگاه مرکزی به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته (حتی ایام تعطیل)
ثبت درخواست تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس

بک لایت تلویزیون فیلیپس

به احتمال زیاد بعد از اینکه تصویر تلویزیون شما با مشکل مواجه شده است با کمی تحقیق متوجه شده اید که بک لایت تلویزیون شما خراب شده است. برای اینکه بتوانید بهتر برای تعمیر تلویزیون خود تصمیم بگیرید ماهیت بک لایت را به طور کامل برای شما توضیح می دهیم .

به طور کلی بک لایت یک منبع نور برای روشنایی تصویر تلویزیون می باشد. این نور در تلویزیون های ال سی دی توسط لامپ های فلورسنت و در تلویزیون های LED توسط لامپ های ال ای دی تامین می گردد. لامپ های ال ای دی به صورت سری کنار هم قرار می گیرند تا نور به طور یکنواخت رو ی صفحه نمایش پخش گردد.

 معمولا در هر تلویزیون ال سی دی 12 تا 20 لامپ فلورسنت برای تامین نور صفحه نمایش وجود دارد. در حال حاضر چند سال است که تلویزیون های ال سی دی تولید نمی شوند و جای و خود را به تلویزیون های ال ای دی داده اند. دلیل این امر مصرف کم تر و کیفیت روشنایی بهتر لامپ های ال دی دی نسبت به لامپ های فلورسنت است.

سرویس دهی در منزل

اعزام تکنسین مجرب

استفاده از قطعات اورجینال

انواع بک لایت تلویزیون فیلیپس

انواع بک لایت تلویزیون فیلیپس

 

بک لایت های تلویزیون فیلیپس به دو دسته کلی تقسیم میشود که عبارتند از :

 

بک لایت شاخه ای

     این مدل از بک لایت ها از شاخه های افقی که روی آن لامپ ها با فاصله مشخصی ازهم هم قرار گرفته و نور را به صورت مستقیم به صفحه می تابد.

 

بک لایت لبه ای

     این مدل بک لایت در لبه صفحه نمایش تلویزیون قرار میگیرد، به همین دلیل لامپ ها با تراکم بیشتری کنار هم قرار گرفته ، همین امر باعث کاهش ضخامت تلویزیون شده است.

مزایای تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس در منزل

تعمیرگاه مرکزی برای سهولت شما عزیزان سرویس تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس در منزل را یجاد کرده است. این سرویس برای مشتریانی است که جابه جایی تلویزیون برای آنها سخت بوده یا اینکه به دلیل نداشتن وقت دوست دارند که تعمیر تلویزیون در منزل انجام گیرد. تعمیرگاه مرکزی امکان سرویس در منزل به وسیله تکنسین های مجرب  و دوره دیده را جهت رفاه حال و آسایش همشهریان عزیز فراهم کرده است. تمامی تعمیرات و خدمات مورد نیاز برای بازیابی تلویزیون شما در محل انجام می شود.

کلیه لوازم و قطعات جهت تعمیر یا تعویض بک لایت تلویزیون همراه تکنیسن اعزامی می باشد تا در صورت لوزم قطعه مورد نظر تعویض شود. یکی مهم ترین ویژگی های تعمیر بک لایت تلویزیون در منزل سرعت بخشیدن و صرفه جویی در هزینه و وقت می باشد. و همچنین تمامی قطعات این مرکز اورجینال بوده است و دارای ضمانت نامه کتبی است، که این امر برای آسودگی خاطر مشتریان عزیز از اورجینال بودن قطعه مصرفی می باشد.

برای درخواست اعزام تکنسین جهت این سرویس می توانید از طریق فرم تماس از وب سایت ما اقدام نماید، یا اینکه با شماره های این مرکز تماس حاصل نمایید ، کارشناسان مجرب این مرکز آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما نسبت به تعمیر تلویزیون و هزینه های آن می باشند.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس

 • هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس یکی از مهمترین رکن ها در این امر می باشد. شاید با تماس با چندین مرکز تعمیر قیمت های متفاوتی برای تعمیر بک لایت مواجه شده باشید، اما باید بدانید که هزینه های تعمیر و تعویض این قطعه تا حدود بسیار زیادی مشخص است. بعضی مراکز برای اینکه هزینه زیادی برای تعویض این قطعه دریافت کنند، قیمت بک لایت را بسیار بالا اعلام می کنند و وانمود می کنند که این قطعه بسیار متفاوت است. تعمیرگاه مرکزی برای جلوگیری از این اتفاقات تمامی هزینه های تعمیر و تعویض بک لایت را در چند جدول ارائه کرده است.

 

 • تعمیر بک لایت تلویزیون مقرون به صرفه می باشد، اما در بعضی مواقع که تمام لامپ های ال ای دی فرسوده شده باشند با تعمیر بک لایت احتمال تکرار خرابی این قطعه زیاد می باشد. پس بهتر است قبل از تعمیر تمام لامپ های ال ای دی بررسی شوند و در صورتی که همه های لامپ ها فرسوده هستند، تعویض بک لایت گزینه خیلی بهتری است.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس

عوامل موثر بر هزینه تعمیر بک لایت

 

 • شرکت فیلیپس با ارائه مدل های مختلفی از تلویزیون در هرکدام نوع خاصی از بک لایت را استفاده کرده است، که همین امر باعث شده قیمت این قطعه با توجه به مدل تلویزیون متغیر باشد.
 • فاکتور دیگری که بر این قیمت گذاری تاثیر دارد اندازه و اینچ تلویزیون است، به طبع هرچه تلویزیون بزرگتر باشد بک لایت آن هم گرانتر خواهد بود.
 • کیفیت قطعات موجود در بازار هم عامل دیگری است که بر قیمت تاثیر مستقیم دارد.

هزینه تعویض بک لایت تلویزیون فیلیپس

هزینه تعویض بک لایت تلویزیون فیلیپس
 • در مواردی که بک لایت تلویزیون فیلیپس خراب شده باشد و نتوان آن را تعمیر کرد بهترین روش تعویض بک لایت است.

 

 • هرچند که این قطعه جز لوازم گران در تلویزیون است.

       جدول قیمت تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس و تعویض آن

 

 • در بعضی از موارد با تعمیر بک لایت تلویزیون می‌توانید مشکل و ایراد را مرتفع کنید و هزینه کمتری هم پرداخت کنید، ولی در اکثر موارد تعویض روشی مطمئن تر است؛ هرچند شاید مبلغی بیشتر هزینه کنید اما در عوض خیالتان راحت خواهد بود.

 

 • ما برای تعویض بک لایت و تعمیر آن ضمانت میدهیم، ولی ضمانت تعمیر به نسبت عوض کردن کامل بک لایت کمتر خواهد بود، با این تفاسیر جدولی از هزینه هرکدام در زیر برایتان آورده ایم تا با مقایسه اختلاف قیمت بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

 

 • البته قیمت ها در جداول زیر به صورت حدودی است که برای اطلاع از قیمت دقیق و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

       هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس

مدلسایزقیمت تعمیر بک لایت
سری HT“32 تا “49300,000 تا 650,000
سری FT“32 تا “49300,000 تا 650,000
سری PUT“32 تا “49300,000 تا 650,000

 

      هزینه تعویض بک لایت تلویزیون فیلیپس

مدلسایزقیمت تعویض بک لایت
سری HT“32 تا “49900,000 تا 1,400,000
سری FT“32 تا “49900,000 تا 1,550,000
سری PUT“32 تا “49900,000 تا 1,470,000

خدمات پس از فروش تلویزیون فیلیپس

 

خدمات پس از فروش؛ مراکزی جهت پشتیبانی خریداران در زمینه ی رفع مشکلات دستگاه خریداری شده طی یک دوره ی زمانی خاص می باشد، که توسط شرکت های معدودی یافت می شود. در واقع تمامی برندها این چنین مزایایی را جهت خدمت رسانی بعد از فروش محصول برای مشتریان خود ایجاد نکرده است. از این رو؛ هنگام خرید تلویزیون به برند آن دقت کنید. انتخاب برند های شناخته شده و معتبر جهانی مزایایی مانند خدمات پس از فروش دارند. در واقع خدمات پس از فروش تلویزیون به منظور پیوند رابطه ی محکم بین خریدار و شرکت تولید کننده بوده که با هدف بازاریابی موثر در زمینه ی فروش بیشتر محصولات پیش می رود. از جمله خدمات چنین مراکزی نصب و راه اندازی، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات به مدت یک سال به طور رایگان می باشد.

در صورتی که دستگاه شما دارای کارت گارانتی نبوده یا به دلیل مفقودی و عدم دسترسی به آن برای تعمیر تلویزیون دچار سردرگمی شده اید؛ شرکت تعیمرگاه مرکزی در خدمت شما عزیزان می باشد. خدمات قابل ارائه در این مرکز منحصر به عیوب خاصی نيست و تعمير تمامی مشکلات مرتبط با انواع تلویزیون را دربر می گیرد. هم چنین می توانید به منظور خدمات سرویس و تعمیر دستگاه با ما تماس بگیرید. قابل ذکر است که تمامی خدمات تعمیرات با شش ماه ضمانت ارائه می گردد.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از تلویزیون

راه و رسم نگهداری از تلویزیون را از بر شوید تا عمر دستگاه را بالا ببرید.

 • در هنگام جابجایی تلویزین به حساس بودن پنل آن و آسیب جبران ناپذیر از ضربه خوردگی آن توجه کنید.
 • به دور از عادت روزانه هنگامی که به تماشای تلویزیون ننشسته اید؛ آن را خاموش نمایید تا موجب افزایش طول عمر تلویزیون خود شوید.
 • قرار دادن تلویزیون به دور از هر گونه دارای الکتریسته ساکن و الکترومغناطیسی مانند: موبایل، GPS و ...
 • در صورت مشاهده ی هر گونه مورد غیر عادی با مرکز تعمیرات تلویزیون در تهران تماس بگیرید.
 • برای جلوگیری از نوسان برق به تلویزیون هنگام نصب از محافظ جریان برق یا ترانس استفاده نمایید.
 • تنظیمات روشنایی را از حداکثر به متوسط پایین آورید تا پیکسل های تلویزیون متحمل فشار کمتری باشد.
 • با تمیز کردن مرتب و گرد و غبار گیری تلویزین با یک دستمال نرم و اسپری مخصوص طول عمر آن را بالا ببرید.
 • محل نصب تلویزیون به دور از تابش مستقیم خورشید، وسایل گرما زا و دمای خیلی پایین محیط، دور از رطوبت باشد.

لذت خدمات صادقانه

با تماس و ثبت درخواست اعزام سرویسکار به محل، جهت تعمیر بک لایت تلویزیون، شما تحت پشتیبانی کامل تعمیرگاه مرکزی هستید. طی امر سرویس و تعمیرات در صورت بروز هرگونه مشکل، حتی عدم رضایت از تعمیرکار، سعی در حل مشکل داشته، یا توبیخ تعمیرکار و پس دادن تمامی وجه اخذ شده به شما را تضمین می کند. مرکز تعمیرات تعمیرگاه مرکزی یک واسطه نیست. یک ضامن است جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما مشتریان عزیز

سوالات مطرح شده از سمت مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *