مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات ماشین لباسشویی آاگ که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب و تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ اشاره کرد.

نصب ماشین لباسشویی

سرویس ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

 • اینکه لوازم خانگی شما چه برندی و از چه مدلی می باشد مهم نمی باشد.
 • تعمیر گاه مرکزی آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی با تعهد کامل می باشند.
 • تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما
 • تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار
 • ۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی لوازم خانگی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

خدمت رسانی سریع

هدف تعمیرگاه مرکزی جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال ماشین لباسشویی آاگ می باشد.

خدمت رسانی سریع

مابا داشتن بیش از 20 شعبه در سراسر تهران و ماهر ترین تکنسین ها لوازم خانگی خراب شما را به بهترین نحو ممکن و در صورت امکان در محل مد نظر شما تعمیر میکنیم.

خدمت رسانی سریع

تماس با تعمیرگاه مرکزی و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام متخصص تعمیر لباسشویی آاگ به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تخصصی تعمير ماشین لباسشویی آاگ

 

خدمات ارائه شده در مرکز تعمير لباسشویی آاگ منحصر به اشکالی خاص نيست و تعمير تمامی عيوب مرتبط با اين دستگاه را در شامل مي گردد. هدف نهایی مرکز تعمير لباسشویی SAMSUNG ترميم و تعمير قطعات معيوب اين دستگاه است؛ از اين‌رو حتي الامکان از تعويض قطعات اورجينالِ لباسشویی خودداری مي گردد تا دستگاه کيفيت اوليه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

اما از سویی ديگر در صورتی که ميزان نقص دستگاه بالا بوده و نياز به تعويض برخي قطعات باشد، به شما اين اطمينان را مي‌دهيم که قطعات جايگزين شده در مرکز تعمير لباسشویی آاگ از بالاترين سطح کيفی برخوردار باشند. تعميرات لباسشویی آاگ در صورتی که به دست کارشناسان اين حيطه و با استفاده از تجهيزات تخصصی اين کار انجام پذيرد مي‌تواند کيفيت اوليه اين محصول را بازيابي کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با يک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

علاوه بر اين متخصصان ما نکات و توصيه هاي مهمي در رابطه با نگهداري و طرز استفاده صحيح از لباسشويي را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از دستگاه خود استفاده بهتري داشته باشيد. براي ثبت درخواست تعميرات ماشين لباسشويي آاگ خود مي توانيد فرم درخواست تعميرات را تکميل و يا با شماره 44378203-021 تماس حاصل فرماييد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

 

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ گاهی نیاز دارد تا شما از تخصص کافی برخوردار باشید و یا به راحتی برخی از مشکلات را می توانید بدون کمک و یا با راهنمایی کوچک حل کنید.

همانطور که می دانید بلافاصله بعد از خرید ماشین لباسشویی فروشنده از شما می خواهد تا به ماشین لباسشویی دست نزنید و متخصصان نصب ماشین لباسشویی آاگ را به محل می فرستند تا برای بار اول ماشین لباسشویی شما را نصب کنند.

 همچنین این متخصصان به صورت سالیانه و یا دوره ای به سرویس ماشین لباسشویی آاگ شما نیز می پردازند تا از خطرات احتمالی ماشین لباسشویی شما کاسته شود.

در برخی از شرایط ماشین لباسشویی شما دچار مشکلاتی می شود که شما را از کارهایتان باز می داردو شما نمی توانید به شستشوی لباس های خود بپردازید.

برخی از مشکلات ماشین لباسشویی به گونه ای ساده و راحت هستند که شما برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ نیاز به متخصصان تعمیرات لباسشویی آاگ ندارید و خودتان به راحتی می توانید تمامی این مشکلات را حل کنید. این مشکلات شامل موارد ساده ای می باشد که بهتر است برای حل آنها موارد زیر را چک کنید:

 

 • پریز و دوشاخه را چک کنید.
 • برق منزل را چک کنید.
 • شیر آب ورودی را چک کنید که باز است یا خیر.
 • به صدای داخل ماشین لباسشویی توجه کنید.
 • هر 6 ماه یا 1 سال فیلتر تخلیه را تمیز کنید.

 

متخصصان نصب ماشین لباسشویی آاگ بعد از نصب، ماشین لباسشویی را بدون هیچگونه مشکل در اختیار شما قرار می دهند و از شما می خواهند تا با سرویس ماشین لباسشویی از خرابی دستگاه جلوگیری کنید و از پرداخت هزینه های کلان تعمیر لباسشویی آاگ و گرفته شدن وقتتان بپرهیزید.

 

عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ

متخصصان نصب ماشین لباسشویی آاگ و سرویس ماشین لباسشویی آاگ از روی علائم و حرکاتی تشخیص می دهند که ماشین لباسشویی درست است و یا دچار مشکل شده است. در این قسمت با روش های عیب یابی و راه حل های حل مشکلات به راحتی آشنا خواهید شد.

۱

ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود:

 

روز های تعطیل بهترین زمان برای نظافت و شستن لباس های چرک میباشد. هنگامی که لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار می دهید و به برق می زنید تا ماشین لباسشویی را روشن کنید ماشین لباسشویی روشن نمی شود.

این یک شوک بزرگ در شما ایجاد می شود که آیا ماشین لباسشویی من خراب شده است و یا مشکل از چیست.

به یاد داشته باشید ماشین لباسشویی نیز مانند سایر لوازم خانگی ممکن است ایراد ها و یا مشکلاتی داشته باشد که شما می توانید به راحتی با بررسی آنها مشکل را حل کنید.

گاهی دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی می تواند به دلیل نرسیدن برق به پریز و دوشاخه باشد.

گاهی ممکن است برق منزل شما قطع شده باشد.

بعد از بررسی مشکل برق ماشین لباسشویی بهتر است ماشین لباسشویی را دستکاری نکنید چون مشکل در قسمت برد کنترلی و یا برد اصلی می باشد که باید با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ تماس گرفته شود تا به تعمیر لباسشویی آاگ بپردازند.

۵

ماشین لباسشویی نمی‌چرخد:

 

هنگامی که شما لباس های خود را در ماشین لباسشویی قرار می دهید ممکن است در مرحله ای که باید بچرخد ماشین لباسشویی نمی چرخد که ممکن است به دلیل بار نامتعادل و نامنظم قرار گرفتن لباس ها در ماشین لباسشویی باشد که برای این کار بهتر است به صورت متعادل و به اندازه لباس ها را در داخل دیگ ماشین لباسشویی قرار دهید.
گاهی ممکن است مشکل عدم چرخش ماشین لباسشویی دلایل اساسی و تخصصی باشد که بهتر است با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ تماس بگیرید.
این دلایل اساسی می تواند شامل پارگی تسمه درام و یا ساییده شدن زغال موتور باشد. دستکاری این مشکلات در صورتی که تخصص کافی نداشته باشید باعث می شود مشکلات بیشتر و پیچیده تر شود.

۶

ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند:

 

هنگامی که ماشین لباسشویی به مرحله ی تخلیه ی آب های کثیف نزدیک می شود می بینید ماشین لباسشویی خاموش می شود.
اولین چیزی که باید در این لحظه چک کنید پمپ تخلیه می باشد که باید گرفتگی و یا ایراد آن را رفع کنید. سپس باید شلنگ تخلیه را بررسی کنید که تاخوردگی شلنگ وجود نداشته باشد و در صورت تا خوردگی یا تا خوردگی را رفع کنید و یا شلنگ را تعویض کنید.
همچنین خرابی قفل درب خرابی پمپ تخلیه نیز می تواند باعث جلوگیری از تخلیه شود که این مشکلات اساسی بوده و بهتر است با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی آاگ تماس بگیرید.

۷

درب ماشین لباسشویی باز یا بسته نمی‌شود:

 

شما می خواهید درب ماشین لباسشویی را باز کنید تا لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار دهید و یا لباس ها را از داخل ماشین لباسشویی خارج کندی اما درب ماشین لباسشویی نه باز می شود و نه بسته.
دلیل این کار می تواند به دلیل ایراد قفل درب ماشین لباسشویی باشد که شما می توانید با کمک از متخصصان به راحتی قفل را تعویض کنید.
گاهی نیز به دلیل فعال شدن قفل کودک این مشکل صورت می گیرد که شما می توانید با فشردن دکمه غیر فعال کن درب را باز کنید.
گاهی نیز به دلیل گیرکردن لباس بین درب و یا وزن زیاد درام این مشکل رخ دهد که باید دقت کنید.

۲

هیچ برنامه‌ای در ماشین لباسشویی اجرا نمی‌شود:

 

گاهی پیش می آید که ماشین لباسشویی شما بعد از روشن شدن به هیچ وجه کار نمی کند یعنی دکمه های ماشین لباسشویی عمل نمی کنند. اگر شما با ارور A key symbol مواجه شدید بدانید قفل کودک روشن می باشد.
اگر مشکل از قفل کودک نبود بهتر از بسته بودن کامل درب ماشین لباسشویی مطمئن شوید که اگر درب ماشین لباسشویی باز باشد ماشین لباسشویی کار نمیکند.
گاهی نیز ممکن است ماشین لباسشویی مشکل اساسی داشته باشد و دلیل اصلی اجرا نشدن برنامه ها در ماشین لباسشویی اتصال در صفحه‌کلید ماشین لباسشویی می باشد.
این مشکل قابل تعمیر توسط خودتان نمی باشد و باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بررسی و تعمیر شود.

۳

آبگیری بیش‌ازحد ماشین لباسشویی:

 

گاهی ماشین لباسشویی بیش از اندازه آبگیری می کند و کل ماشین لباسشویی را آب فرا می گیرد. علت این مشکل می تواند معیوب شدن محفظه فشار در داخل ماشین لباسشویی باشد که برای تعمیر این قطعه نیاز است با متخصصان تماس گرفته شود.
گاهی نیز مشکل در خرابی شیر برقی و ایراد سوئیچ فشار می باشد که متخصصان تشخیص می دهند قطعه را تعمیر کنند یا تعویض، تمامی قطعات کاملا اورجینال و با کیفیت می باشند.
متخصصان تمام سعی خود را می کنند تا به تعمیر قطعات و محصول بپردازند و به شما هزینه اضافی نکنند ولی در صورتی که مشکل قطعه اساسی باشد باید تعویض شود.

۴

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی:

 

بعد از روشن کردن ماشین لباسشویی منتظر هستید تا ماشین لباسشویی آبگیری کند ولی عمل آبگیری صورت نمی گیرد.
در اولین فرصت شما باید بسته بودن شیر آب را چک کنید. اگر بسته بود آن را باز کنید و منتظر بمانید تا مشکل حل شود.
گاهی نیز مشکل تخصصی می باشد و مشکل می تواند در شیر برقی باشد و یا انسداد شلنگ ورودی باعث این امر شود. هنگامی که شما به سرویس ماشین لباسشویی آاگ می پردازید تمامی این انسداد ها و گرفتگی ها در اولین فرصت شناسایی می شوند و دیگر این خرابی ها به بار نمی آید.

۸

نشتی آب ماشین لباسشویی آاگ:

 

گاهی ممکن است ماشین لباسشویی شما دچار نشتی آب از قسمت زیرین ماشین لباسشویی شده باشد و کل آشپزخانه ی شما را آب گرفته باشد. بهتر است ابتدا شما به بررسی شلنگ تخلیه بپردازید تا هیچگونه شکستگی و یا پارگی در شلنگ رخ نداده یاشد که در صورت خرابی باید شلنگ را تعمیر و یا تعویض کنید.
ممکن است مشکل نشتی از شلنگ آب ورودی ماشین لباسشویی آاگ باشد شما باید شلنگ را کامل چک کنید تا در شانگ پارگی وجود نداشته باشد و یا به محل درست نصب‌شده باشد. گاهی ممکن است دریچه شیر ورودی ماشین لباسشویی آاگ دچار گرفتگی یا زنگ‌زدگی باشد و یا دریچه شیرها خراب‌شده باشد که تمامی این ایراد ها قابل حل توسط خودتان نمی باشد و باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی آاگ بررسی و حل شود.

همانطور که می دانید جاپودری ماشین لباسشویی یکی از جاهایی است که پودرهای لباسشویی آن را به مرور زمان ساییده و سوراخ می کند در صورت سوراخ شدن جاپودری و یا ترک برداشتن این قسمت نشتی آب رخ می دهد که جاپودری باید توسط متخصصان تعویض شود.

۱۰

ماشین لباسشویی در حین اجرا متوقف می‌شود:

 

گاهی ممکن است ماشین لباسشویی حین اجرا کاملا بایستد و از کار بیفتد.

دلیل این مشکل می تواند در قسمت برد کنترلی ماشین لباسشویی باشد که خطاهای رخ داده نشان داده می شود.

گاهی کارکرد مداوم ماشین لباسشویی باعث گرم شدن ماشین لباسشویی شده و خود ب خود ماشین لباسشویی خاموش می شود.

بهتر است تمامی جوانب را در این مورد زیر نظر بگیرید که اگر مشکل این موارد نباشد بهتر است با متخصصان تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

۹

ماشین لباسشویی لرزش دارد:

 

شاید برای اکثر شما ها پیش آمده باشد که لرزش ماشین لباسشویی باعث شده باشد که ماشین لباسشویی تا وسط آشپزخانه خرابی حرکت کرده باشد و این مشکل شما را به فکر وا می دارد تا دلیل این مشکل را بدانید.
علت لرزش بیش از اندازه ی ماشین لباسشویی می تواند به دلیل بار نامتعادل ماشین لباسشویی و یا ناتراز بودن محل ماشین لباسشویی باشد که به راحتی خودتان می توانید مشکل را حل کنید.
دلایل تخصصی این مشکل نیز می تواند به دلیل خرابی یاتاقان درام، مشکل کمک‌فنرها و یا ناتراز بودن وزنه های تعادل باشد که بهتر است با متخصصان تعمیر لباسشویی آاگ تماس بگیرید و در خواست کمک کنید.

۱۱

سروصدای زیاد ماشین لباسشویی آاگ:

 

گاهی ماشین لباسشویی صداهای ناهنجاری از خود تولیذ می کند که همه را به سرسام می آورد. دلیل اولیه و اصلی این صداها لقی زیر پایه های ماشین لباسشویی می باشد که باید سطح زیر ماشین لباسشویی کاملا سفت و صاف باشد.
گاهی ممکن است در داخل دیگ ماشین لباسشویی اشیاء کوچک مانند سنجاق و سکه و... وجود داشته باشد که در اثر برخورد با دیگ صداهای عجیب و غریب از خود خارج می کند.

برخی از دلایل به راحتی قابل حل توسط خودتان نمی باشد و باید با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ تماس گرفته شود تا مشکلات به صورت تخصصی تر حل شود این مشکلات شامل: شکستگی و یا مشکل در بلبرینگ‌های موتور و یا بلبرینگ‌های سه‌نظامی ماشین لباسشویی، پوسیدگی و یا پارگی در تسمه ماشین لباسشویی، از تراز خارج شدن دیگ ماشین لباسشویی، آسیب دیدن شفت آبکش و یا فولی و یا غیر تراز بودن وزنه ها می باشد.
به یاد داشته باشید که تمامی مشکلات تخصصی و فنی باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بررسی و حل شود.

نصب ماشین لباسشویی آاگ

هنگامی که ماشین لباسشویی تازه می خرید بدون اینکه سختی و یا مشقتی به شما وارد شود متخصصان نصب ماشین لباسشویی آاگ از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ به محل مورد نظر مراجعه کرده و ماشین لباسشویی شما را نصب می کند و کارت گارانتی محصول را امضا می کنند تا در صورت نیاز به سرویس ماشین لباسشویی آاگ و یا تعمیر ماشین لباسشویی آاگ تا زمان پایان مهلت گارانتی شما بتوانید بدون پرداخت هزینه به خدمات رایگان دست یابید.
اما گاهی در شرایطی که شما برای بار دوم می خواهید به نصب ماشین لباسشویی آاگ بپردازید بهتر است نصب ماشین لباسشویی را یاد بگیریدتا به مشکل برنخورید.
بهتر است بدانید سرویس ماشین لباسشویی آاگ توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ را نی از خاطرتان نبرید.

متخصصان نصب و تعمیرات لباسشویی آاگ در سایت های نصب و تعمیر لباسشویی آاگ مراحل نصب لباسشویی را به صورت زیر بیان می کنند. به یاد داشته باشید که بهتر است تمامی نکات را مرحله به مرحله رعایت کنید:

 

 • مناسب ترین محل را برای نصب انتخاب کنید که سطح صاف و ترازی داشته باشد
 • لوله ورودی و خروجی ماشین لباسشویی، پریز و لوله چاه در محل وجود داشته باشد.
 • از قرار دادن ماشین لباسشویی روی فرش بپرهیزی تا حین نشت آب مشکل دوچندان نشود.
 • شیر آب ورودی را نصب نمایید. (آب گرم به قسمت نارنجی یا قرمز و آب سرد به قسمت آبی یا سفید وصل شود)
 • شیر آب خروجی را به زیر سینک ظرفشویی و یا خروجی آشپزخانه متصل کنید.
 • بررسی سیم دوشاخه از نظر سلامتی و پاره نبودن آن.

ارور ها و کدهای خطای متداول ماشین لباسشویی آاگ

برای عیب یابی ماشین لباسشویی به ارور های ماشین لباسشویی نیز توجه می شود. ارور های ماشین لباسشویی شامل موارد زیر می باشد:

 • گاهی قسمت لاستیک دور درب از خود آب نشت می دهد که دلیل این کر تجمع انواع کرک و رسوب دور لاستیک درب می باشد و به درب ماشین لباسشویی اجازه نمی دهد تا کامل بسته شود و باعث نشتی آب می شود
 • گاها هم ممکن است لاستیک دور درب ماشین لباسشویی پاره یا سوراخ شود و آب را از خود نشت دهد.
 • گاهی نیز پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ که بر روی قسمت پولی خود یک لاستیک دارد، سوراخ می شود که باعث نشتی آب می شود پس پمپ تخلیه باید توسط متخصصین تعمیر لباسشویی آاگ تعویض یا تعمیر شود.
 • گاهی نیز قسمت دیگ ماشین لباسشویی در اثر بار سنگین و یا ناتراز بودن به دیواره برخورد می کند و دیگ ماشین لباسشویی سوراخ می شود و باعث نشتی می شود که باید متخصصان تعمیر لباسشویی آاگ مورد بررسی قرار می گیرد.
 • گاها نیز کاسه‌نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی دچار مشکل می شود و باعث نشت آب شود، در این صورت باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی آاگ مورد بررسی قرار بگیرد.

 • A key symbol :  فعال شدن قفل کودک
 • A tap symbol :  فشار آب کم در ماشین لباسشویی
 • E 23 :  نشتی آب در ماشین لباسشویی رخ‌داده است؛ و باید هرچه سریع‌تر به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ توسط متخصصان تعمیر لباسشویی آاگ بپردازید تا از اتصال و برق‌گرفتگی جلوگیری شود.
 • E 18 : مسدود شدن شیلنگ ورودی آب یا فیلتر تخلیه
 • E 33 :  کف بیش از اندازه ی ماشین لباسشویی
 • E 32 : پخش نامتعادل بار ماشین لباسشویی
 • E 16 : درب ماشین لباسشویی به درستی قفل نشده است؛ و در صورت مشکل در قسمت قفل درب باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بررسی و تعمیر شود.

سرویس ماشین لباسشویی آاگ

 

متخصصان نصب ماشین لباسشویی آاگ بعد از امضای کارت گارانتی از شما می خواهند تا برخی از نکات را رعایت کنید تا نیازی به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در مدت زمان کم نداشته باشید.
یکی از این نکات سرویس ماشین لباسشویی آاگ به صورت دوره ای سالانه می باشد. برای انجام تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در زمانهایی که مشکل بیش از اندازه بزرگتر و عمیق تر شده است شما به وقت چند برابر و پول چند برابر نیاز دارید.

نگامی که متخصصان نصب ماشین لباسشویی آاگ به شما توصیه می کنند سرویس ماشین لباسشویی آاگ را به صورت دوره ای یا سالیانه انجام دهید می خواهند از خطرات و آسیب های احتمالی جلوگیری شود.
متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ نیز می توانند کار سرویس را برای شما انجام دهند. شاید به ذهنتان برسد که در سرویس دوره ای یا سالیانه توسط متخصصان تعمیرات لباسشویی آاگ چه اقداماتی انجام می گیرد.

سرویس های دوره ای شما چه مواردی است؟

 

 • بررسی شیلنگ های تخلیه و شیر آب ورودی
 • تعویض فیلتر های تخلیه
 • تعمیر و یا تعویض قطعاتی که احتمال خرابی آنها نزدیک است
 • رفع صدا های موجود در ماشین لباسشویی
 • تراز کردن ماشین لباسشویی

 

هنگامی که شما به سرویس سالیانه یا دوره ای ماشین لباسشویی می پردازید در واقع طول عمر ماشین لباسشویی را بالا می برید و نحوه ی کارکرد آن را بهتر می کنید.
ماشین لباسشویی اگر دچار خرابی و مشکل فنی شود کار شما لنگ می ماند و در واقع سرویس سالیانه به شما این امکان را می دهد که برای مدت طولانی و بدون خرابی و فوت وقت لباس های خود را تمیز کنید.
ناگفته نماند ماشین لباسشویی آاگ از آن دسته مارک هایی می باشد که به ندرت دچار خرابی قطعه می شود ولی متخصصان مراکز به صورت شبانه روزی آماده هستند تا شما را در امر تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یاری کنند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ

 

هنگام خرید ماشین لباسشویی افرا بعد از انتخاب مارک به خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی توجه می کنند. به یاد داشته باشید که مراکز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ برای این به وجود آمده اند تا شما حین خرید اطمینان خاطر داشته باشید.
در مراکز تعمیر لباسشویی آاگ نصب ماشین لباسشویی آاگ و سرویس ماشین لباسشویی آاگ نیز انجام می گیرد.
نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی آاگ وظیفه دارند تا زمان پایان مهلت کارت گارانتی به سرویس ماشین لباسشویی آاگ و تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ بپردازند.
اولین نصب ماشین لباسشویی آاگ نیز توسط متخصصان مراکز تعمیرات لباسشویی آاگ انجام می گیرد.
حال برخی از افراد در حین خرید ماشین لباسشویی آاگ در مورد خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ سوال می کنند تا آگاه شوند.
بهتر است بدانید خدمات پس از فروش لباسشویی آاگ به صورت زیر می باشد:

 

 • تا 1 سال تمامی خدمات سرویس و تعمیرات و تعویض قطعات به صورت رایگان بر عهده ی متخصصان مراکز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ می باشد.
 • در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی و یا ناراضی بودن از کارکرد ماشین لباسشویی تا 1 سال می توانید آن را برگردانید.
 • تمامی قطعات تعویضی کاملا اورجینال و دارای گارانتی می باشند.

 

به یاد داشته باشید پشتیبانی از محصول یکی از مهم ترین ویژگی های محصول می باشد. هنگامی که ماشین لباسشویی شما تحت هر شرایطی دچار آسیب می شود دیگر شما نگران نیستید که خرابی را چگونه و توسط چه کسی تعمیر کنید و یا دیگر نگران نیستید که قطعه مورد نظر را از کدام شهر و یا از کدام تعمیرگاه پیدا کنید.
ماشین لباسشویی آاگ توسط متخصصان کاردان و زبده ی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ، نصب ماشین لباسشویی آاگ و سرویس ماشین لباسشویی آاگ پشتیبانی می شود و با اولین تماس متخصصان به محل مورد نظر مراجعه می کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران

 

تعمیرگاه مرکزی ، به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در سراسر تهران نمايندگي هاي متعددي را ايجاد کرد است تا تمامي کاربران ماشین لباسشویی آاگ جهت تعمير ماشین لباسشویی آاگ در تهران آسوده باشند.

نمايندگي تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ سعي کرده است که در تمام مناطق شمال جنوب شرق و غرب تهران شعبه ايجاد کند تا همشهريان گرامي در سريعترين زمان ممکن به تعميرکاران ماشین لباسشویی آاگ دسترسي داشته باشند و فقط با يک تماس در کمترين زمان ممکن تکنسين تعمير ماشین لباسشویی آاگ در محل شما حضور پيدا کرده و مشکل ماشین لباسشویی شما را حل کند.

چند سال قبل در تهران براي تعمير ماشین لباسشویی آاگ بايد ماشین لباسشویی آاگ را با خود حمل مي کرديد تا يک تعميرگاه مناسب جهت تعمير ماشین لباسشویی آاگ پيدا مي کرديد تا ماشین لباسشویی آاگ شما را تعمير کند. در برخي مواقع مشکل تعميرات جاوربرقی آاگ با اين مرحله تمام نمي شد و بعد از پيدا کردن تعميرگاه جاوربرقی آاگ ممکن بود قطعه مورد نياز در اين تعميرگاه موجود نباشد و تا پيدا کردن قطعه بايد منتظر مي مانديد.

خوشبختانه امروزه بوش سرویس با داشتن نمايندگي هاي متعدد در سرتا سر تهران اين شرايط را ايجاد کرده که شما با تماس با تعمیرگاه مرکزی ، تعميرات لباسوشیی در محل انجام شود و نيازي نيست که براي تعميرات ماشین لباسشویی آاگ خود دستگاه را از منزل خارج کنيد و دنبال نمايندگي تعمير ماشین لباسشویی آاگ بگرديد.

مراکز فعال در تهران

تعمیرگاه مرکزی با داشتن چندين نمايندگي در جنوب تهران، غرب تهران ، شمال تهران ،شرق تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس لوازم خانگي شما به سرعت انجام شود. شما مي توانيد براي سرويس هاي دوره اي ماشین لباسشویی خود با تعمیرگاه مرکزی تماس بگريد و در خواست سرويس دوره اي کنيد تا از خرابي ماشین لباسشویی  شما جلوگيري شود. سرويس هاي دوره اي شامل تعویض فیلتر ، سرویس موتور و تمیز کردن گرد و غبار بدنه ماشین لباسشویی می باشد .

 

هزینه های سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

 

در صورتي که لباسشویی آاگ شما با مشکلي روبرو شد، به منظور انجام سرویس و تعمیرات، شما مي‌توانند با يکي از شعب تعمیرگاه مرکزی بعنوان نمايندگي تعميرات لباسشویی آاگ تماس بگيريد. در اولين تماس، ابتدا يکي از متخصصان ما تلاش می کنند که مشکل ماشین لباسشویی شما را به صورت تلفنی برطرف کنند. در اين مرحله در صورتي که مشکل جزئي اي وجود داشته باشد شما قادر خواهيد بود خود، آن را برطرف نماييد. در غير اين صورت، مي توانيد درخواست کنيد که يکي از متخصصان ما براي رفع مشکل در منزل يا محل مورد نظر شما حضور يابند. در اين حالت، تکنسين هاي ما ظرف مدت حداکثر1 ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرويس و خدمات مي پردازند.

قابل ذکر است که کليه هزينه ها و قيمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحاديه محاسبه شده و پس از کسر تخفيف‌هاي مورد نظر اخذ خواهد شد. شما مي توانيد از مقدار هزينه هاي مربوط به برخي از خدمات و تعميرات لباسشویی آاگ را با تماس از پشتیبانی مطلع شوید. به دليل متغير بودن قيمت قطعات، و لوازم يدکي بر اساس نوع و مدل ماشین لباسشویی ، مي توانيد در هنگام تماس تلفني با شرکت از هزينه‌ها و نرخ قطعات مطلع شويد.

لذت خدمات صادقانه

هنگام تماس با پشتیبانی و ثبت درخواست اعزام تعمیر کار به محل جهت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ شما ، پشتیبانی به صورت مداوم در خدمت شما کاربر گرامی میباشد و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا حتی عدم رضایت شما از تعمیر کار سعی در حل مشکل و یا توبیخ تعمیرکار و پس دادن تمامی وجه گرفته شده از شما را تضمین میکنن میکند. تعمیرگاه مرکزی یک واسطه نیست یک ضامن است برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین نوع خدمات به شما عزیزان

سوالات مطرح شده از طرف مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *