نمایندگی تعمیرات سامسونگ

شرکت نمایندگی تعمیرات سامسونگ برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات تعمیرگاه مرکزی برای لوازم خانگی سامسونگ که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ اشاره کرد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

تعمیرات تخصصی سامسونگ

خدمات نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در تهران

مزایای استفاده از نمایندگی

 • اینکه لوازم خانگی شما چه برندی و از چه مدلی می باشد مهم نمی باشد.
 • تعمیر گاه مرکزی آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی با تعهد کامل می باشند.
 • تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما
 • تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار
 • ۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی لوازم خانگی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

خدمت رسانی سریع

هدف تعمیرگاه مرکزی جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال انواع لوازم خانگی می باشد.

خدمت رسانی سریع

مابا داشتن بیش از 20 شعبه در سراسر تهران و ماهر ترین تکنسین ها لوازم خانگی خراب شما را به بهترین نحو ممکن و در صورت امکان در محل مد نظر شما تعمیر میکنیم.

خدمت رسانی سریع

تماس با تعمیرگاه مرکزی و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام متخصص تعمیر لوازم خانگی به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات سامسونگ ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و بازیابی دستگاه های سامسونگ به مراجعان محترم است.

 

 • متقاضیان سرویس های مذکور می توانند با حضور در نمایندگی تعمیرات Samsung و مراجعه به پارت تخصصی مربوط با دستگاه خویش، خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. جهت کسب بهترین نتیجه از تعمیرات سامسونگ توصیه می شود که حتما نوع اشکال پیش آمده در دستگاه را با کارشناس تعمیر در میان بگذارید.

 

 • بعلاوه اگر با بروز اشکال در دستگاه، سیستم و یا قطعات آن را دستکاری نموده اید، حتما این موضوع را به همراه تمام جزییات، با کارشناس نمایندگی تعمیرات سامسونگ در میان بگذارید.

 

 

 • برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات سامسونگ عبارتند از : تعمیر یخچال سامسونگ ، تعمیر جاروبرقی سامسونگ ، تعمیر لباسشویی سامسونگ ، تعمیر تلویزیون سامسونگ ، تعمیر ظرفشویی سامسونگ و...

مرکز تخصصی تعمير لوازم خانگی سامسونگ

 

 

خدمات ارائه شده در مرکز تعمير لوازم خانگی سامسونگ منحصر به اشکالی خاص نيست و تعمير تمامی عيوب مرتبط با اين دستگاه را در شامل مي گردد. هدف نهایی مرکز تعمير لوازم خانگی سامسونگ ترميم و تعمير قطعات معيوب اين دستگاه است؛ از اين‌رو حتي الامکان از تعويض قطعات اورجينالِ  لوازم خانگی سامسونگ خودداری مي گردد تا دستگاه کيفيت اوليه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

 

اما از سویی ديگر در صورتی که ميزان نقص دستگاه بالا بوده و نياز به تعويض برخي قطعات باشد، به شما اين اطمينان را مي‌دهيم که قطعات جايگزين شده در مرکز تعمير لوازم خانگی سامسونگ از بالاترين سطح کيفی برخوردار باشند. تعميرات لوازم خانگی سامسونگ در صورتی که به دست کارشناسان اين حيطه و با استفاده از تجهيزات تخصصی اين کار انجام پذيرد مي‌تواند کيفيت اوليه اين محصول را بازيابي کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با يک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

 

علاوه بر اين متخصصان ما نکات و توصيه هاي مهمي در رابطه با نگهداري و طرز استفاده صحيح از لوازم خانگی سامسونگ را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از دستگاه خود استفاده بهتري داشته باشيد. براي ثبت درخواست تعميرات لوازم خانگی سامسونگ خود مي توانيد فرم درخواست تعميرات را تکميل و يا با شماره 44378203-021 تماس حاصل فرماييد.

 

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات سامسونگ

این مرکز دارای چندین شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند.

 

از دیگر خدمات قابل توجه این نمایندگی تعمیرات SAMSUNG می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لوازم خانگی سامسونگ و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد.

 

بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ

 • انجام سرویس توسط نمایندگی تعمیرات سامسونگ بطور مرتب و منظم فواید بسیاری دارد. پیش از هر چیز، سرویس لوازم خانگی سامسونگ منجر می شود که دستگاه عملکرد صحیحی در اوج گرمای تابستان داشته باشد. یعنی زمانی که بیشترین احتیاج را به کولر خود خواهید داشت. اگر لوازم خانگی سامسونگ خود را به صورت دوره ای و منظم سرویس و چک کنید، هر گونه مشکلی را پیش از وقوع آن و یا جدی شدن مشکل متوجه شده و می توانید برای رفع آن اقدام کنید.

 

 

 • با گذشت زمان و قدیمی شدن دستگاه شما، بهره وری و کاراییلوازم خانگی سامسونگ پایین خواهد آمد. این امر به این معناست که برای کارکرد دستگاه مانند روزهای اول، به انرژی مازاد برای عملکرد صحیح آن نیاز است. در نتیجه، در صورت اقدام به موقع برای سرویس لوازم خانگی سامسونگ ، مشکلات و ایرادات کوچکتری برای لوازم خانگی سامسونگ شما پیش خواهد آمد و میزان کارایی و عملکرد اولیه دستگاه محفوظ خواهد ماند.

 

خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ

 

 • پشتیبانی تمامی مدل های لوازم الکتریکی سامسونگ در نمایندگی تعمیرات سامسونگ
 • متخصصان و کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ با کمال ادب و احترام با ارباب رجوع ارتباط برقرار می کنند
 • متخصصان نمایندگی سامسونگ در تمام نمایندگی ها  با فراست و زبده و با مهارت می باشند.
 • کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ  با ارائه ی خدمات پس از فروش عالی سعی دارند رضایت مشتریان را بالا برده و اعتماد آنها را جلب کنند.
 • متخصصان نمایندگی تعمیرات سامسونگ به طور روزانه به تمامی شکایات رسیدگی کرده
 • و همچنین سعی در جبران کمبود های رخ داده  برای مشتریان دارند.

 

 

خدمات پس از فروش لوازم خانگی سامسونگ

 

 • خدمات پس از فروش لوازم خانگی سامسونگ یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها مرکز تعمیرات گام بزرگی را در زمینه تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش لوازم خانگی بردارد.

 

 • با وجود این پشتیبانی شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم خدمات فنی به صورت شبانه روز در مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمات رسانی به شما هستند.

 

 • در صورتی لوازم خانگی سامسونگ خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید. در غیر این صورت تعمیرات دستگاه هایی که فاقد گارانتی می باشند را می توانید به این مرکز بسپارید.

خدمات ارائه شده در نمایندگی لوازم خانگی سامسونگ

 • ارزیابی کارشناسانه جهت عیب یابی همراه با تست دقیق قطعات خراب شده و تحلیل میزان خرابی
 • تسریع در انجام تعمیرات با دقت بالا
 • قابلیت استفاده از سرویس به صورت شبانه روزی
 • عدم نیاز به مراجعه دستگاه به نمایندگی و صرفه جویی در زمان و همچنین عدم پرداخت هزینه ی حمل و نقل
 • تعمیرات سامسونگ در محل دستگاه صورت می گیرد و فقط در بعضی موارد است که دستگاه را به تعمیرگاه ببرید.
 • قابلیت سرویس دهی به نواحی گوناگون استان تهران
 • چنانچه قطعه ای از لوازم خانگی شما دچار خرابی شود، امکان عوض کردن  آن با قطعه اصلی، مرغوب و با کیفیت وجود دارد.
 • نمایندگی تعمیرات سامسونگ ارائه دهنده گارانتی قطعات تعویضی می باشد.

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

 

 

تعمیرگاه مرکزی ، مرکز تخصصی لوازم خانگی سامسونگ در سراسر تهران نمايندگي هاي متعددي را ايجاد کرد است تا تمامي کاربران لوازم خانگی سامسونگ جهت تعمير لوازم خانگی سامسونگ در تهران آسوده باشند.

 

نمايندگي تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ سعي کرده است که در تمام مناطق شمال جنوب شرق و غرب تهران شعبه ايجاد کند تا همشهريان گرامي در سريعترين زمان ممکن به تعميرکاران لوازم خانگی سامسونگ دسترسي داشته باشند و فقط با يک تماس در کمترين زمان ممکن تکنسين تعمير لوازم خانگی سامسونگ در محل شما حضور پيدا کرده و مشکل لوازم خانگی سامسونگ شما را حل کند.

 

چند سال قبل در تهران براي تعمير لوازم خانگی سامسونگ بايد لوازم خانگی سامسونگ را با خود حمل مي کرديد تا يک تعميرگاه مناسب جهت تعمير لوازم خانگی سامسونگ پيدا مي کرديد تا لوازم خانگی سامسونگ شما را تعمير کند. در برخي مواقع مشکل تعميرات جاوربرقی با اين مرحله تمام نمي شد و بعد از پيدا کردن تعميرگاه جاوربرقی ممکن بود قطعه مورد نياز در اين تعميرگاه موجود نباشد و تا پيدا کردن قطعه بايد منتظر مي مانديد.

 

تعمیرگاه مرکزی با داشتن چندين نمايندگي در جنوب تهران، غرب تهران ، شمال تهران ،شرق تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس لوازم خانگي شما به سرعت انجام شود. شما مي توانيد براي سرويس هاي دوره اي لوازم خانگی سامسونگ خود با تعمیرگاه مرکزی تماس بگريد و در خواست سرويس دوره اي کنيد تا از خرابي لوازم خانگی سامسونگ  شما جلوگيري شود. سرويس هاي دوره اي شامل تعویض فیلتر ، سرویس موتور و تمیز کردن گرد و غبار بدنه لوازم خانگی سامسونگ می باشد .

 

تعمیرات تخصصی سامسونگ

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات سامسونگ منحصر به دستگاهی خاص نیست و کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع محصولات سامسونگ را شامل می‌گردد.

کاربران کلیه دستگاه‌های سامسونگ اعم از لپ تاپ، آل این وان، تبلت، پرینتر، فکس، لوازم خانگی (نظیر یخچال، کولر گازی، تلویزیون و ..)، می‌توانند با حضور در مرکز تعمیرات سامسونگ و یا از طریق تماس با این مرکز، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

 

شایان ذکر است خدمات مرتبط با برخی از دستگاه‌ها، به صورت سرویس در محل نیز قابل دریافت است. (در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق شماره‌های درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات سامسونگ تماس گرفته و نوع سرویس مورد نیاز خود را ثبت نمایید).

 

در سرویس در محل سامسونگ، کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و تعمیرات مورد نیاز را بر روی دستگاه اِعمال می‌نمایند. در بخش زیر برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات سامسونگ مورد اشاره قرار گرفته است.

 

هزینه های سرویس و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

 

 

در صورتي که لوازم خانگی سامسونگ شما با مشکلي روبرو شد، به منظور انجام سرویس و تعمیرات، شما مي‌توانند با يکي از شعب سرویس بعنوان نمايندگي تعميرات لوازم خانگی سامسونگ تماس بگيريد. در اولين تماس، ابتدا يکي از متخصصان ما تلاش می کنند که مشکل لوازم خانگی سامسونگ شما را به صورت تلفنی برطرف کنند. در اين مرحله در صورتي که مشکل جزئي اي وجود داشته باشد شما قادر خواهيد بود خود، آن را برطرف نماييد. در غير اين صورت، مي توانيد درخواست کنيد که يکي از متخصصان ما براي رفع مشکل در منزل يا محل مورد نظر شما حضور يابند. در اين حالت، تکنسين هاي ما ظرف مدت حداکثر1 ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرويس و خدمات مي پردازند.

 

قابل ذکر است که کليه هزينه ها و قيمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحاديه محاسبه شده و پس از کسر تخفيف‌هاي مورد نظر اخذ خواهد شد. شما مي توانيد ليستي از هزينه هاي مربوط به برخي از خدمات و تعميرات لوازم خانگی سامسونگ را در جدول زير مشاهده کنيد.   هزينه هاي ذيل مربوط به اجرت تعويض قطعات و انجام تعميرات مي باشد. به دليل متغير بودن قيمت قطعات، و لوازم يدکي بر اساس نوع و مدل لوازم خانگی سامسونگ، مي توانيد در هنگام تماس تلفني با شرکت از هزينه‌ها و نرخ قطعات مطلع شويد.

 

لینک های مفید:

تعمیر لباسشویی سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات ویرپول

لذت خدمات صادقانه

هنگام تماس با پشتیبانی و ثبت درخواست اعزام تعمیر کار به محل جهت تعمیر لوازم خانگی سامسونگ شما ، پشتیبانی به صورت مداوم در خدمت شما کاربر گرامی میباشد و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا حتی عدم رضایت شما از تعمیر کار سعی در حل مشکل و یا توبیخ تعمیرکار و پس دادن تمامی وجه گرفته شده از شما را تضمین میکنن میکند. تعمیرگاه مرکزی یک واسطه نیست یک ضامن است برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین نوع خدمات به شما عزیزان

سوالات مطرح شده از طرف مشتریان

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

مدت زمان تعمیر دستگاه شما بستگی به نوع دستگاه و نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خیر اگر خرابی مجدد دستگاه از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تمامی هزینه سرویس پس از حل مشکل بصورت کامل و رضایت مشتری توسط تعمیرکار دریافت می شود تمامی هزینه های ما طبق تعرفه به شما اعلام میگردد

تعمیرگاه مرکزی با افتخار اعلام میکند که تابحال تمامی سعی خود را کرده چندین هزار مشتری خود را راضی نگه دارد اما چنانچه نارضایتی وجود داشته باشد در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

ما با بیش از 30 سابقه در امر تعمیر لوازم خانگی این اطمینان را میدهیم که تمامی قطعات استفاده شده اصل می باشد تا هم مانگران مرجوع شدن خدمات نباشیم و برای اطمینان خاطر شما مشتری عزیز قطعات و خدمات خود را 180 روز ضمانت کتبی میکنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *