تعمیر تلویزیون ال جی در اسلامشهر

تعمیر تلویزیون ال جی در اسلامشهر

شرکت مرکز تعمیرات سیما با چندین سال سابقه درخشان در امر تعمیر تلویزیون ال جی در اسلامشهر ، همچنین شعبات فعال در سطع استان تهران آماده خدمات رسانی به شما کاربران گرامی می باشد . این مجموعه دارای کارشناسان و تکنسین متخصص می باشد که همگی با تمام مدلها و قطعات تلویزیون ال جی آشنایی کامل داشته و به نوبه ی خود در سطوح بالایی از مدارج علمی می باشند .همچنین لازم به ذکر است که این مجموعه دارای مدرن ترین دستگاه ها و تجهیزات به روز تعمیرات می باشد و قادر است تعمیر تلویزیون  شما را به صورت کاملاً تخصصی انجام دهد.  مرکز تعمیر تلویزیون ال جی در اسلامشهر این قابلیت را دارد، غیر از ایراد به وجود آمده اقدام به ریشه‌یابی مشکل می کند، اگر اختلالی در یک قطعه دیگر در تلویزیون موجب بروز این مشکل شده آن را نیز،رفع می نمایند .

از آنجا که برای همگان ثابت شده است برند ال جی به دلیل کیفیت تصویر، موجود بودن تمام قطعات، قیمت مناسب خرید و همچنین تعمیرات، ظرافت و زیبایی ظاهری توانسته جایگاه ویژه ای را در بین کاربران به خود اختصاص دهد.این مجموعه به دلیل آسایش و رفاه حال شما عزیزان شعبات متفاوتی در سطح استان فراهم نموده تا در صورت بروز کوچکترین خطایی در تلویزیون خود ، در سریع ترین زمان ممکن بتواند بابت تعمیر تلویزیون شما اقدام نماید. تعمیر تلویزیون ال جی در اسلامشهر از این باب مورد رضایت کاربران قرار گرفت که در صورت تماس و تکمیل فرم درخواست تعمیر ، نزدیک ترین کارشناس به محل مورد نظر شما اعزام می گردد . بنابراین می توان این گونه بیان نمود که این امر علاوه بر صرفه جویی در زمان،موجب صرفه جویی در هزینه های شما نیز شده است .

خدمت رسانی سریع

هدف تعمیرگاه مرکزی جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال تلویزیون ال جی می باشد.

خدمت رسانی سریع

مابا داشتن بیش از 20 شعبه در سراسر تهران و ماهر ترین تکنسین ها تلویزیون خراب شما را به بهترین نحو ممکن و در صورت امکان در محل مد نظر شما تعمیر میکنیم.

خدمت رسانی سریع

تماس با تعمیرگاه مرکزی و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام متخصص تعمیر تلویزیون به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در اسلامشهر

 

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون ال جی در اسلامشهر افتخار این امر را دارد که پاسخگویی تمام مشکلات به وجود آمده در تلویزیون شما باشد. تعمیرگاه مرکزی با دارا بودن چندین شعبه در سطح شهر این قابلیت را دارد که در سریع ترین زمان ممکن نسبت به درخواست تعمیر شما اقدام نماید . در صورت بروز مشکل در تلویزیون خود از طریق راه های ارتباطی ثبت شده در وب سایت می توانید با ما تماس بگیرید تا ما بابت تعمیر دستگاه شما اقدامات لازم را انجام دهیم .
این مرکز تمام مشکلات و ایرادات به وجود آمده در دستگاه شما را تعمیر می کند .در ادامه به یک سری عواملی و مشکلات شایعی که در تلویزیون های ال جی به وجود می آید ، می پردازیم

 • تعمیر بک لایت
 • تعمیر برد پاور
 • تعمیر مین برد
 • تعمیر تلویزیون آب خورده
 • تعمیر پنل تلویزیون

در ذیل به توضیحاتی راجع به این قبیل مشکلات می پردازیم .

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی در اسلامشهر

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی در اسلامشهر

تلویزیون ها دارای منبع نوری می باشند که همین نور دلیل بر نمایش تصویر بر روی پنل می شود . چون پنل نوری از خود ندارد و به تنهایی قادر به نمایش تصویر نمی باشد .بنابرین نیازمند نوری می باشید که نمایش تصویر را برای ما محقق نماید .
همانند عکس های رادیولوژی که بدون وجود نور قابل دیدن نیستند ، به همین دلیل عکس ها را بر روی دستگاهی که دارای نور سفیدی می باشد قرار می دهند تا بتوانند محتویات عکس ها را بررسی نمایند. گاهی نمایش تصویر دچار مشکل می شود که به حالت های مختلفی خود را نشان می دهد .

بک لایت یک قطعه مصرفی می باشد و یکی از پر مصرف ترین قطعات تلویزیون می باشد .تعمیر بک لایت حتما باید توسط افراد متخصص این امر انجام شود چون در صورت نابلد بودن احتمال این امر وجود دارد که موقع برداشتن پنل ،پنل دچار شکستگی شود که هزینه بالایی را در پی دارد .در ادامه به بررسی این حالت های متفاوت می پردازیم :

 • تصویر کامل سیاه شود
 • نیمی از تصویر سیاه شود
 • تصویر تار شود
 • وجود هاله های مشکی بر روی تصویر
 • فقط آرم ال جی بیاید و دیگر تصویری نداشته باشد
 • وجود نقاط نورانی بر روی تصویر

این ها نمونه هایی از مشکلاتی است که با به وجو آمدن در تصویر تلویزیون می توان متوجه شد که ایرادی در بک لایت پیش آمده است .یکی از پر تکرارترین مشکلات در تلویزیون ال جی این است که تصویر تلویزیون سیاه شده ولی صدا همچنان شنیده می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

 

تلویزیون ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد

تلویزیون ال جی صدا دارد تصویر ندارد

یکی از شایع ترین ایراداتی که در تلویزیون های ال جی پیش می آید خرابی بک لایت می باشد هنگامی که تلویزیون خود را روشن می کنید و یا در حال تماشای تلویزیون هستید با این مشکل مواجه می شوید که تصویر تلویزیون سیاه شده ولی صدای تلویزیون همچنان در حال پخش می باشد که اگر نور یک چراغ قوه را به صفحه بتابانید و یا در محیط تاریکی باشید هاله های ضعیفی از تصویر را مشاهده میکنید ،این بدین معناست که بک لایت ها دچار اختلال شده اند .

حال ممکن است تنها تعداد کمی از لامپ ها دچار آسیب دیدگی شده باشند که کارشناسان بعد از بررسی آن و صحت الباقی لامپ ها تنها همان لامپ های سوخته را تعویض می کنند و عمل تعمیر را انجام می دهند .

در برخی دیگر با بررسی متوجه این امر می شوند که اکثر لامپ ها دچار سوختگی شده اند و تعمیر تعدادی از لامپ ها جوابگو نیست و احتمال این امر که بعد از تعمیر ،مجددا بعد از مدت کوتاهی دوباره همین مشکل پیش بیاید دور از تصور نیست . هنگامی که لامپ ها عمر مفیدشان رو به پایان است لازم است که تمامی لامپ ها تعویض گردند .

همچنین برای افزایش طول دوره بازدهی و عملکرد بک لایت ها می توان یک سری کارها را انجام داد،که این عوامل توسط کاربر قابل انجام است و عبارتند از:

قرار ندادن تلویزیون در محیط گرم :

یکی دیگر از مواردی که باعث خرابی تلویزیون می شود قرار دادن آن در محیط گرم است گرما و همچنین رطوبت بر روی تلویزیون تاثیر گذار است و باعث خرابی آن می شود بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که از قرار دادن تلویزیون در محیط گرم مانند شوفاژ ،نزدیک به محیط آشپزخانه ،جاهای مرطوب خودداری نمایید.

کم نور شدن روشنایی :

تنظیمات روشنایی صفحه به طور پیش فرض بر روی حداکثر قرار دارد . شما بعد از خریداری تلویزیون می توانید نور روشنایی صفحه را تا جایی که قابل کم کردن است و همچنین نسبت به نور محیط کم کنید .چون در صورتی که نور صفحه بر روی حداکثر باشد لامپ ها با تمام توان خود مصرف می شوند و این خود دلیل کوتاه شدن عمر مفید لامپ ها می باشد.

ولتاژ بایاس :

هنگام روشن کردن تلویزیون لوگوی ال جی با بالاترین ولتاژ نمایش داده می شود و این خود نیز ، باعث می شود از لامپ ها از حداکثر توان خود موقع نشان دادن لوگو استفاده کنند.

این ولتاژ که ولتاژ بایاس نام دارد توسط کارشناسان و تکنسین ما که بابت تعمیر بک لایت به منزل شما می آیند قابل تغییر می باشد که بعد از امر تعمیر آن را برای شما انجام می دهند .

استفاده کوتاه مدت از تلویزیون :

اغلب افرادی که در منزل هستند ، اکثر اوقات فراغت خود را با تماشای تلویزیون سپری می کنند .این استفاده طولانی مدت از تلویزیون موجب گرم شدن و همچنین داغ شدن تلویزیون می شود .که ممکن است موجب فشار آمدن به قطعات تلویزیون باشد . بنابراین توصیه می شود بعد از دو تا سه ساعت استفاده از تلویزیون آن را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه خاموش نمایید تا از مشکلات احتمالی که قرار است پیش بیاید جلوگیری به عمل آورید .

اطمینان از اتصال بک لایت به سینی هیت سینک :

لامپ های تلویزیون بر روی یک سینی فلزی قرار می گیرند که این سینی وظیفه ی اصلی برای تخلیه گرمای لامپ ها را بر عهده دارد .اگر لامپ ها به درستی بر روی این فلز نصب نشود این امر موجب می شود لامپ ها در طول مدت استفاده گرمای آنها تخلیه نگردد و به زودی دچار سوختگی شوند .لامپ ها به دو صورت بر روی سینی قرار می گیرند .

۱) به وسیله چسب :یک سری از بک لایت ها به وسیله چسب بر روی سینی قرار می گیرند که با گذشت زمان این چسب فرسوده شده و از بین میرود و ما در مجموعه ال جی سرویس این اطمینان را میدهیم که در صورت تعویض بک لایت حتما از چسب مرغوب دو طرفه استفاده کنیم .

۲) به وسیله شاسی و یا گیره تعبیه شده بر روی سینی خنک کننده : مدلی دیگر از بک لایت ها می باشد که توسط شاسی بر روی سینی قرار گیرند . این شاسی بر روی سینی وجود دارد و باید بک لایت ها در زیر این شاسی قرار بگیرند در صورتی که بک لایت ها به صورت صحیح در زیر شاسی جا نیفتند و یا شاسی شکسته شود این امر موجب می شود لامپ ها از سینی فاصله گرفته و همین امر موجب داغ شدن لامپ ها و در نتیجه سوختن زود هنگام بک لایت ها شود .

از دیگر خدمات قابل ارائه توسط مرکز تعمیر تلویزیون ال جی در اسلامشهر می توان به تعمیر مین برد ،تعمیر تلویزیون آب خورده ،تعمیر پنل تلویزیون ، مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ، تعمیر برد پاور ،مشکل در صدای تلویزیون اشاره نمود که در ادامه به توضیحات هر کدام بصورت جداگانه خواهیم پرداخت .

تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی در اسلامشهر

خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

یکی از مواردی که ممکن است برای تلویزیون شما هم پیش آمده باشد این است که موقع تماشا به صورت خودکار تلویزیون Restart می شود و مدام این عمل تکرار می شود در این صورت بهتر است برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات بیشتر تلویزیون را خاموش نموده و جهت تعمیر آن با نمایندگی تماس حاصل نمایید .

این مشکل به وجود آمده در تلویزیون می تواند مربوط به دو قطعه اصلی برد پاور و برد مین تلویزیون باشد .که در ادامه به توضیحاتی راجع به این قطعات خواهیم پرداخت .

تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی در اسلامشهر

تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی در اسلامشهر

یکی از قطعات اصلی تلویزیون برد پاور یا همان منبع تغذیه می باشد . این برد تامین کننده برق لازم برای روشن شدن تلویزیون می باشد . ولتاژ برق شهری بسیار بالاست و از آنجایی که بابت روشن شدن تلویزیون نیاز به ولتاژ پایین تری می باشد این برد پاور وظیفه تبدیل ولتاژ لازم را برعهده دارد و کوچکترین خطایی در این برد موجب روشن نشدن و یا خاموش و روشن شدن تلویزیون می شود .

برد پاور هم از آن دسته از قطعاتی است که قابل تعمیر می باشد .البته بستگی به یک سری عوامل دارد .اگر برخی قطعات موجود برای پاور دچار سوختگی شده باشند و قابل تعویض باشند می توان گفت تنها با تعویض آن قطعات دوباره برد قابل استفاده می باشد ولی اگر برد دچار سوختگی بیش از حد شده باشد باید آن را تعویض نمود .از وجود یک سری نشانه ها و عوامل متوجه این می شوید که برد پاور تلویزیون دچار ایراد شده است این نشانه ها عبارتند از :

۱) دیر روشن شدن تلویزیون
۲) چشمک زدن چراغ پاور و روشن نشدن تلویزیون
۳) خاموش و روشن شدن خودکار تلویزیون
۴) روشن نشدن و ثابت بودن چراغ پاور تلویزیون
۵) خاموش شدن کامل تلویزیون

یک سری از عوامل در سوختن و یا از کار افتادن برد پاور تاثیرگذار است که ما به دو دلیل شایع آن می پردازیم .

 

الف) مستهلک شدن قطعات :

یکی از عوامل مهمی که باعث سوختن برد پاور می شود مستهلک و فرسوده شدن قطعات بکار رفته بر روی برد پاور می باشد که می توان به استفاده طولانی مدت از تلویزیون یا پایان عمر مفید آن ها اشاره نمود در این صورت اگر قطعات قابل تعویض باشند آنها را تعویض نموده و یا اگر برد پاور به طور کامل دچار سوختگی شده باشد باید آن را تعویض نمود که این جایگزینی باید با قطعات اصلی و اورجینال صورت گیرد .

ب) نوسانات برق :

حتما این موضوع برای شما پیش آمده است که با قطع جریان برق منزل خود مواجه شده باشید و این امر یکی از اصلی ترین موضوعاتی می باشد که احتمال دارد برد پاور تلویزیون شما را دچار اختلال و ایراد فنی کند .از این رو اولین توصیه ما به شما عزیزان استفاده از محافظ برای تلویزیون است.

هنگامی که برق دچار قطع و وصلی می شود برق شهری با ولتاژ بالا به یکباره وارد تلویزیون می شود که این امر موجب آسیب رسیدن به برد پاور تلویزیون می شود چون در ابتدا بر روی برد پاور و بعد بر روی دیگر قطعات تلویزیون تاثیر گذار است و وجود محافظ تا حدودی از این قبیل مشکلات جلوگیری می کند .لازم به ذکر است که جایگزینی قطعات در این نمایندگی همواره با قطعات اصلی و اورجینال انجام می شود .

چون در صورت استفاده قطعات تقلبی و بی کیفیت علاوه بر این که بعد از بازده زمانی کوتاهی مجددا همان مشکل قبل برای تلویزیون پیش می آید این امر باعث می شود که این قطعه بی کیفیت بر روی دیگر قطعات تلویزیون همه تاثیر منفی گذاشته و باعث اختلال در عملکرد قطعات دیگر نیز شود. مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی در اسلامشهر از قطعات اصلی برای تعمیرات برد پاور استفاده می کند.

تعمیر مین برد تلویزیون ال جی در اسلامشهر

تعمیر مین برد تلویزیون ال جی در اسلامشهر

از دیگر عواملی که موجب خاموش و روشن شدن تلویزیون میشود آسیب دیدگی در بخش مین برد تلویزیون است . مین برد یکی از اصلی ترین قطعات تلویزیون می باشد که خرابی در این قطعه موجب به وجود آمدن اختلال در عملکرد کل تلویزیون می باشد. یک سری علائمی که شما متوجه می شوید این اختلال در تلویزیون مربوط به مین برد تلویزیون است ، عبارتند از :

نمایش لوگو ال جی بر روی تصویر و خاموش شدن تلویزیون
هنگ کردن تلویزیون
حذف کانال ها با هر بار خاموش و روشن کردن
ایجاد خطوط رنگی بر روی تصویر
عمل نکردن پورت HDMI تلویزیون

در ادامه به بررسی دلایلی که باعث خرابی در مین برد تلویزیون می شود خواهیم پرداخت :

۲) استفاده از فلش ویروسی :

اکثر کاربران با این امر روبرو شده اند که برای تماشای فیلم و یا پخش موزیک فلش خود را به تلویزیون وصل کرده باشند . حال اگر این فلش ویروسی باشد این امر بر روی مین برد تلویزیون تاثیر گذار است و باعث اختلال  در عملکرد کل تلویزیون می شود بنابر این توصیه ما به شما کاربران عزیز این است که قبل از متصل نمودن فلش به تلویزیون ابتدا آن را ویروس کشی کنید بعد از آن استفاده کنید .

همچنین به دلیل هوشمند بودن تلویزیون ها پیش آمده که از طریق گوشی به اینترنت وصل شده باشید و به وب گردی بپردازید .سایت های مختلف امکان دارد دارای ویروس باشند که این وب گردی موجب وارد شدن ویروس به تلویزیون شود و همین امر موجب آسیب رسیدن به مین برد تلویزیون می شود .

۱) استفاده از کابل HDMI نامرغوب :

تلویزیون های امروزه به دلیل هوشمند بودن و اتصال به اینترنت و گوشی و...مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است .برای اتصال لپ تاب ، گوشی و ....می توان از کابل HDMI استفاده نمود .حال اگر این کابل مورد استفاده نامرغوب و بی کیفیت باشد موجب آسیب رساندن به تلویزیون می شود .

بدین صورت که کابل HDMI به مین برد تلویزیون متصل می شود و این امر موجب اختلال در عملکرد مین برد تلویزیون می شود . توصیه ما به شما عزیزان این است که از کابل های مرغوبی که به هنگام خرید تلویزیون به شما داده می شود استفاده نمایید .

از دیگر عواملی که موجب آسیب رسیدن به مین برد تلویزیون می شود می توان به نوسانات برقی ، آب خوردگی پنل تلویزیون ، نبود محافظ و استفاده مداوم از وای فای و ....اشاره نمود . که خرابی در مین برد گاهی مربوط به سوختن CPU آن می باشد که در برخی از مدل ها با تعمیر مین برد مشکل برطرف می شود ولی در برخی دیگر که ، احتمال سوختگی مین بالاتر باشد تنها باید مین برد را تعویض نمود و لازم به ذکر است که در این نمایندگی تمام قطعات در صورت تعویض با قطعات اورجینال و اصلی صورت می گیرد .

مشکل صدای تلویزیون ال جی

مشکل صدای تلویزیون ال جی :

از دیگر خدمات قابل ارائه توسط تعمیرات تلویزیون ال جی در اسلامشهر می توان به این موضوع پرداخت که اگر مشکلی در صدای تلویزیون ال جی شما پیش آمده باشد این امر نیز توسط مرکز ما قابل تعمیر می باشد .امکان دارد این مشکل بوجود بیاید که صدای تلویزیون رسایی قبل را نداشته باشد ،خش خش کند و یا کامل قطع شده باشد و...
قطعاتی که در صورت خرابی صدای تلویزیون ال جی می تواند بر روی آنها تاثیر گذار باشد مین برد و اسپیکر های تلویزیون می باشد .

مین برد :

همانطور که در توضیحات بالا نیز گفته شد یکی از قطعات اصلی تلویزیون می باشد که در ارتباط مستقیم با سیستم صوتی تلویزیون است . صدا به وسیله ی مین برد به بلند گوها منتقل می شود ‌و صدا پخش می شود که در این باره مین برد قابل تعمیر نیز می باشد .اما گاهی تعمیر در برخی مدل ها مین برد جوابگو نمی باشد که در این صورت باید عمل تعویض انجام گیرد ضمنا لازم به ذکر است که تعویض تنها با قطعات اورجینال و اصلی امکان پذیر می باشد .

بلند گوها : 

یکی از اصلی ترین دلایل نبود صدا و یا مشکل در پخش صدای تلویزیون مربوط به بلند گو های تلویزیون است . یکی از راه های بررسی این موضوع توسط کاربر این می باشد که هدفون یا اسپیکرهای جانبی را به تلویزیون وصل کنید و بررسی نمایید که آیا صدا از آنها شنیده می شود و یا خیر . اگر صدا پخش شد که یعنی در قسمت بلندگوهای تلویزیون ایراد فنی بوجود آمده است و نیاز به بررسی و تعمیر توسط تکنسین متخصص این امر را دارد .

تعمیر تلویزیون ال جی آب خورده در اسلامشهر

تعمیر آب خوردگی تلویزیون ال جی در اسلامشهر

یکی دیگر از خدمات تخصصی قابل ارائه توسط تعمیرات تلویزیون ال جی در اسلامشهر می توان به تعمیر تلویزیون های آب خورده اشاره نموده ک این امر بسیار تخصصی می باشد . این مرکز دارای دستگاه های مدرن و تجهیزات کامل بابت تعمیر تلویزیون آب خورده شما می باشد .تمیز کردن  گرد و غبار از صفحه تلویزیون امری طبیعی می باشد که این امر را معمولا با محلول های تمیز کننده انجام می دهند .

همچنین وجود کودکان در منزل احتمال امر آب خوردگی تلویزیون را بالاتر برده است . آب و مایع تمیز کننده ریخته شده بر روی تلویزیون در صورتی که به پایین تلویزیون برسد و چون فلت های برد آدرس و همچنین فلت های انتقال دهنده تصویر در پایین تلویزیون قرار دارند ، این امر موجب آسیب رسیدن به پنل تلویزیون و قطعات داخلی آن می شود بعد از عمل آب خوردگی تلویزیون شما می توانید یک سری اقدامات را اجرا کنید تا از آسیب دیدگی بیشتر قطعات تلویزیون جلوگیری نمایید که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت .

اقدامات اولیه پس از آب خوردگی تلویزیون :

 • تلویزیون را از برق بکشید.
 • اگر مقدار آب ریخته شده زیاد است با احتیاط کامل محل تلویزیون را تغییر دهید.
 • نواحی آب خورده تلویزیون را خشک کنید.
 • تلویزیون را در محلی که تهویه هوا به خوبی صورت میگیرد قرار دهید تا نواحی خیس شده خشک شود.

به هیچ وجه اقدام به باز کزدن تلویزیون نکنید زیرا با توجه به اینکه تلویزیون از پریز برق جدا شده اما همچنان پاور آن دارای برق می باشد و هم اینکه احتمال دارد در حین باز کردن متوجه نشوید و پنل تلویزیون شما آسیب ببیند که هزینه پنل آن خیلی از هزینه تعمیر آب خوردگی تلویزیون بیشتر است .بنابراین توصیه ما به شما کاربران گرامی این است که بعد از اقداماتی که در توضیحات بالا به آن اشاره شده از طریق راه های ارتباطی با ما تماس حاصل نمایید و تعمیر تلویزیون آب خورده خود را به تکنسین و متخصص ما در این زمینه بسپارید .

نشانه هایی که به دلیل آب خوردگی تلویزیون رخ می دهد :

لازم به ذکر است که تلویزیون را درمحلی رطوبت زیاد است و یا نزدیک آشپزخانه به دلیل گرما و رطوبت قرار ندهید و همچنین از قرار دادن تلویزیون در زیر کولر خودداری نمایید این موارد باعث مشکل آب خوردگی تلویزیون می شود به وجود آمدن نشانه هایی در تصویر تلویزیون شما را از موضوع آب خوردگی مطلع می نماید مانند :

 • قطع شدن کامل تصویر
 • ایجاد خطوط رنگی بر روی تصویر
 • نگاتیوی شدن تصویر
 • ایجاد نوار روی تصویر
 • دو نیمه شدن تصویر و تفاوت آن از نظر میزان روشنایی

این تعمیرگاه قابلیت تعمیر موارد زیر را دارد :

 • تعمیرآب خوردگی
 • تعویض فلت
 • برطرف کردن خط های افقی
 • تعمیر تصویر کرکره ای
 • تعمیر خطوط دفتری
 • تعمیر سفیدی یک دست تصویر
 • و....
تعمیر تلویزیون ال جی در منزل اسلامشهر

تعمیر تلویزیون ال جی اسلامشهر در منزل

 تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی در اسلامشهر به منظور آسایش و رفاه حال شما عزیزان خدمات تعمیر در منزل را برای شما کاربران گرامی در نظر گرفته است.در صورت بروز مشکل در تلویزیون خود کافیست تنها با ما تماس گرفته تا در سریعترین زمان ممکن کارشناسان و تکنسین متخصص تعمیر تلویزیون به منزل و یا محل مورد نظر شما اعزام گردند. تعمیر تلویزیون ال جی در منزل دارای مزایای بسیاری می باشد که از جمله می توان به عدم جا به جایی تلویزیون اشاره نمود.

احتمال دارد بر اثر جابه جایی تلویزیون و بردن آن به تعمیرگاه و یا مراکز تخصصی تعمیرات در حین جابه جایی،تلویزیون دچار شکستگی پنل و یا فشار آمدن به صفحه شود که این امر موجب می شود شما هزینه ی بالاتری را بابت تعمیر تلویزیون خود متقبل شده،و یا مجبور به خرید تلویزیون جدیدی شوید.که تعمیر در منزل باعث منتفی شدن قصیه جابه جایی تلویزیون می شود.

از دیگر مزایای تعمیر در منزل می توان به روند سرعت تعمیر اشاره نمود.بعد از تماس شما،و ثبت درخواست تعمیر تلویزیون، نزدیک ترین کارشناس و تکنسین به محل شما اعزام شده و همچنین از روی مشکل و مدل اعلام شده ی تلویزیون توسط شما،کارشناسان ما تجهیزات و همچنین قطعات مورد نیاز تلویزیون شما را همراه خود آورده و اقدام به تعمیر تلویزیون می کنند.این امر موجب می شود در سریعترین زمان،تعمیر تلویزیون شما انجام گیرد.که این تعمیر در منزل علاوه بر افزایش سرعت روند تعمیرات،موجب صرفه جویی در زمان نیز می شود.

روند درخواست تعمیر تلویزیون ال جی در اسلامشهر

حال در این بخش به این موضوع می پردازیم،اگر متوجه ایرادی در دستگاه تلویزیون ال جی خود شدید نگران نباشید،کافیست از طریق راه های ارتباطی ثبت شده در سایت با ما تماس حاصل نمایید.
به چند طریق شما می توانید بابت تعمیر تلویزیون خود اقدام کنید:

۱) از طریق مراجعه حضوری :

به این روال که در صورت بروز مشکل و نقص فنی در تلویزیون از طریق آدرس نمایندگی و شعب ثبت شده در سایت می توانید به نزدیک ترین مرکز،به محل زندگی خود مراجعه نموده و دستگاه را تحویل مرکز دهید که در این صورت تمام روال تعمیر تلویزیون شما در مرکز صورت می گیرد.

۲) ثبت درخواست تعمیر در منزل :

این روش که پردرخواست ترین از سمت کاربران می باشد به این منوال است که از طریق شماره های ثبت شده در سایت با تعمیر تلویزیون ال جی در اسلامشهر تماس گرفته و درخواست تعمیر تلویزیون خود را ثبت نمایید.بعد از تماس با مجموعه از شما مدل و مشکل تلویزیون درخواست می شود که شما می توانید با اعلام کامل مشکل و یا مشکلات به وجود آمده در دستگاه خود و همچنین مدل تلویزیون که می توانید آن را از روی برچسب نصب شده پشت تلویزیون و همچنین از روی دفترچه و یا کارتون دستگاه ببینید،به همکاران ما اعلام نمایید.

اپراتورهای ما نسبت به تکمیل فرم درخواست شما اقدام می نمایند و بعد از تکمیل فرم آن را به کارشناس و تکنسین متخصص تعمیر تلویزیون که به محل و یا منزل شما نزدیک هستند ارجاع می دهند. کارشناسان ما با شما تماس گرفته و طبق ساعت هماهنگ شده در منزل شما حاضر می گردند و بعد از بررسی های لازم و همچنین پاسخگویی به تمام سوالات شما و برآورد هزینه با صلاحدید شما نسبت به تعمیر تلویزیون اقدامات لازم را انجام می دهند.کارشناسان ما بنا بر مشکل و مدل اعلامی تلویزیون شما قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورند و تعمیر و یا تعویض قطعه را در همان منزل شما انجام می دهند.

ضمنا باید عرض شود که تمام تعمیرات و تعویض قطعات،با قطعات اورجینال و اصلی می باشد.همچنین هزینه منصفانه و عادلانه تعمیرات تلویزیون در این مجموعه،وجه تمایز این نمایندگی می باشد.

۳) از طریق ثبت درخواست در سایت به صورت اینترنتی :

از وب سایت گزینه ای به نام ثبت درخواست تعمیر تلویزیون وجود دارد،که شما با مراجعه به این قسمت و تکمیل فرم درخواست می توانید نسبت به ثبت در خواست خود اقدام نمایید.در این صورت نیز همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم بابت درخواست تعمیر شما را انجام می دهند.

خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی

خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی در اسلامشهر

 

یکی از مهم ترین عوامل و معیارها در خرید هر وسیله ای ضمانت و گارانتی آن می باشد.تلویزیون ال جی با چندین دهه سابقه در ارائه خدمات و ضمانت برای همگان برندی معتبر و رسمی میباشد.این شرکت به شما این اطمینان را می دهد که در صورت بروز خطا و ایراد در تلویزیون شما همواره پشیبان دستگاه شما است .

در صورت خرید تلویزیون،از فروشگاه و یا نمایندگی یک برگه تحت عنوان کارت گارانتی دستگاه به شما میدهند و به مدت یک دوره زمانی مشخصی،دستگاه تلویزیون شما را گارانتی و ضمانت می کند.به همین خاطر در صورتی که مشکلی در تلویزیون شما به وجود آید،می توانید با شماره های ثبت شده بر روی برگه گارانتی تماس گرفته و نسبت به حل مشکل خود اقدام نمایید،و شرکت به صورت رایگان این تعمیر را برای شما انجام دهد.

 تعمیر تلویزیون ال جی در اسلامشهر این نوید را به شما میدهد که تلویزیون شما چه دارای گارانتی باشد،و یا گارانتی نداشته باشد به اصطلاح تلویزیون بانه ای و یا از هر فروشگاهی خریداری شده باشد،ما تعمیر تلویزیون شما را پذیرا می باشیم.بنابراین در صورت بروز مشکل در تلویزیون خود،تنها از طریق راه های ارتباطی ثبت شده در سایت با ما تماس بگیرید. تعمیر دستگاه خود را به این مرکز بسپارید.همچنین لازم به توضیح میباشد که خدمات تعمیر انجام شده در این تعمیرگاه شامل ۶ماه گارانتی میباشد که بعد از انجام خدمت به شما تحویل داده می شود.

تعمیرات انجام شده در این مرکز تنها با قطعات اصلی و اورجینال می باشد. تعمیرگاه سیما این اطمینان را به شما می دهد که با خیالی آسوده و فراغ بال تعمیر تلویزیون خود را به ما بسپارید تا با تعمیر کامل دستگاه تلویزیون شما توسط افراد خبره و متخصص در زمینه تعمیر تلویزیون ،آن را مجددا مانند قبل مورد استفاده شما عزیزان قرار دهیم.

لذت خدمات صادقانه

هنگام تماس با پشتیبانی و ثبت درخواست اعزام تعمیر کار به محل جهت تعمیر تلویزیون ال جی شما ، پشتیبانی به صورت مداوم در خدمت شما کاربر گرامی میباشد و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا حتی عدم رضایت شما از تعمیر کار سعی در حل مشکل و یا توبیخ تعمیرکار و پس دادن تمامی وجه گرفته شده از شما را تضمین میکنن میکند. تعمیرگاه مرکزی یک واسطه نیست یک ضامن است برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین نوع خدمات به شما عزیزان

سوالات مطرح شده از طرف مشتریان

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

مدت زمان تعمیر دستگاه شما بستگی به نوع دستگاه و نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خیر اگر خرابی مجدد دستگاه از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تمامی هزینه سرویس پس از حل مشکل بصورت کامل و رضایت مشتری توسط تعمیرکار دریافت می شود تمامی هزینه های ما طبق تعرفه به شما اعلام میگردد

تعمیرگاه مرکزی با افتخار اعلام میکند که تابحال تمامی سعی خود را کرده چندین هزار مشتری خود را راضی نگه دارد اما چنانچه نارضایتی وجود داشته باشد در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

ما با بیش از 30 سابقه در امر تعمیر لوازم خانگی این اطمینان را میدهیم که تمامی قطعات استفاده شده اصل می باشد تا هم مانگران مرجوع شدن خدمات نباشیم و برای اطمینان خاطر شما مشتری عزیز قطعات و خدمات خود را 180 روز ضمانت کتبی میکنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *